„EGO” debiutancki singiel Kamila Kowalskiego już w sieci

W czwartek (27.09) światło dzienne ujrzał pierwszy singiel Kamila Kowalskiego pt. „EGO”.  To bardzo emocjonalna ballada stworzona na fundamencie przeżyć i doświadczeń tego młodego wokalisty. Tym utworem rozpoczyna opowiadanie swojej historii, której całość będziemy mogli posłuchać wiosną  przyszłego roku.

Kamil to pochodzący z okolic Szczecinka 20sto letni wokalista. Ma na swoim koncie wiele sukcesów na polskiej scenie muzycznej. Na co dzień spotkać go można w Warszawie i Krakowie, gdzie prowadzi zajęcia wokalne w swoim autorskim Studio Piosenki Kids ART. oraz organizuje warsztaty muzyczne Just Cover It. Oprócz tego jest aktywnym muzykiem, który intensywnie pracuje i koncertuje. Współpracował m.in. z Natalią Niemen, Kayah, Pauliną Przybysz, Grażyną Łobaszewską, Kasią Wilk, Natalią Kukulską, Marią Sadowską, Markiem Piekarczykiem, Mietkiem Szcześniakiem czy Arturem Chamskim.  W swoim krótkim, a jakże intensywnym życiu, miał okazje spełnić wiele swoich marzeń, nie tylko muzycznych. Miał przyjemność poznać swoje największe muzyczne inspiracje, Korę, Marię Peszek i Natalię Przybysz. Ma przyjemność współpracować z czołówką polskiej estrady muzycznej, co daje mu niesamowicie dużo doświadczenia.

Utwór „EGO” został stworzony we współpracy z przyjaciółmi i cudownymi muzykami, z którymi Kamil pracuje na co dzień – Łukasz Krupa, Julita Zielińska i Mateusz Hrynkiewicz. Nagranie piosenki zostało zrealizowane „na setkę”, z jak najmniejszą ingerencją w dźwięk, aby zachować naturalność i prawdziwe emocje.

Teledysk powstał we współpracy z VaxStudio. Tak naprawdę decyzja o zrealizowaniu zdjęć była spontaniczna. Kamil wraz z ekipą VaxStudio przygotowali wszystko w niespełna TYDZIEŃ, co było nie małym wyzwaniem.


Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.