Eklektik i AVE wystąpią w Hard Rock Pubie Pamela

W najbliższy poniedziałek, tj. 22 stycznia br., w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpią zespoły Eklektik i AVE. Początek koncertu wyznaczono na godzinę 19, a wstęp na wydarzenie jest wolny.


Eklektik i AVE współpracują ze sobą od pewnego czasu, a poniedziałkowy koncert będzie jednym z efektów owej kolaboracji. Muzycy obu formacji obiecują, że czekają nas występy wyjątkowe, ponieważ odbiegające od standardowego repertuaru muzyków.AVE zapewnia porcję solidnej alternatywy, z mocnym przekazem w tekstach i dźwiękach nawiązujących dziewiątych. Obecnie grupa promuje swój debiutancki album. Kilka piosenek z tego krążka dobrze sobie radzi na radiowych listach przebojów. Grupa zebrała pochlebne recenzje od dziennikarzy, cieszy się też sporym poparciem słuchaczy. Dowiadujemy się, iż „spotkanie z AVE to doświadczanie szczerej energii płynącej od ludzi, którzy chcą wiele przekazać…”.

fot. Wojciech Zillmann

Z kolei Eklektik stanowi mieszankę wybuchową wszelkich stylów muzycznych zakorzenionych w rockowym zgiełku. Eklektyczny styl jest rezultatem kooperacji znanych i doświadczonych muzyków toruńskiej sceny lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, grających między innymi w Kobranocce, Rejestracji czy Bikini. „Nowofalowe zamiłowania klawiszowca, słabość do rocka progresywnego basisty i gitarzysty, smooth jazzowe klimaty saksofonisty. Wszystkie te elementy składają się na niezwykłą całość. Nieskrępowani modą i powszechnymi trendami w labiryncie dźwięków odnajdują własną, eklektyczną ścieżkę.”


Zajrzyj po więcej:

AVE na Facebooku

Eklektik na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.