Ekskluzywne nowości w TIDALU!

 Użytkownicy serwisu TIDAL przez najbliższy tydzień poznają utwory z debiutanckiego albumu „GRIZZLIN” zespołu BeMy oraz przedpremierowo wysłuchają najnowszego wydawnictwa grupy Heart & Soul pt. „Missing Link”.

Kolejną niespodzianką są muzyczne rekomendacje od Reni Jusis, które będą publikowane na oficjalnym fanpage’ u TIDALA.


tidal1

TIDAL umożliwia odtwarzanie, a także poznawanie muzyki i wykonawców z całego świata. W naszym kraju serwis skupia się na promowaniu polskich artystów przez udostępnianie użytkownikom ekskluzywnych materiałów w postaci piosenek, wideo, streamingu z wydarzeń muzycznych, reportaży oraz playlist. Wszystkie treści są przygotowywane przez ekspertów.


Debiutancki album zespołu BeMy

Przez nadchodzący tydzień na TIDALU będą systematycznie ujawniane kolejne utwory z debiutanckiego albumu zespołu BeMy zatytułowanego „GRIZZLIN’”. Wydawnictwo cyfrowe składa się z 12 piosenek w języku angielskim, a pierwszy singiel promujący płytę – „Time” – będzie dostępny w TIDALU pod adresem: www.tidal.com/track/57870032. W całości płyta, która powstała we współpracy z producentem Bogdanem Kondrackim, zostanie udostępniona w dniu premiery – 22 kwietnia.

Zespół BeMy tworzą dwaj bracia: Mattia i Elie Rosinscy, z pochodzenia Polacy, ale wychowani we Francji. Zadebiutowali w czerwcu 2013 roku w programie Must Be The Music, w którym zajęli drugie miejsce. Polska scena muzyczna ciepło przyjęła nowy zespół.


Płyta „Missing Link” polskiej grupy Heart & Soul

Kolejną ekskluzywną nowością dostępną przedpremierowo przez tydzień tylko w TIDALU będzie album „Missing Link” polskiej supergrupy Heart & Soul, składającej się ze znanych muzyków młodego i starszego pokolenia.

Płytę stworzyli: Bodek Pezda znany m.in. z Agressiva 69 czy Made In Poland, Sławomir Leniart (Made In Poland, 2Cresky, ex Agressiva 69, Pati Yang), Bela Komoszyńska (Sorry Boys), Łukasz Lach (L.Stadt), Patti Yang, Hanna Malarowska (Hanimal) oraz Justyna Kabała. Gościnnie wystąpili także: Piotr Pawłowski, Jan Emil Młynarski, Michał Lamża, Tomasz Duda. Każdy artysta wniósł swoje doświadczenia i niepowtarzalny głos, dzięki czemu album brzmi oryginalnie i zaskakująco. Singiel „Lisbon” zapowiada cały album. Płyta trafi do sprzedaży 22 kwietnia, jednak już teraz jest do odsłuchania pod linkiem: http://listen.tidal.com/album/59354977


Niespodzianki dla fanów od Reni Jusis

Z okazji premiery swojego najnowszego, siódmego albumu pt. „BANG!” polska ikona elektroniki Reni Jusis przygotowała niespodzianki dla fanów. Specjalne muzyczne wpisy stworzone przez artystkę będą pojawiały się przez najbliższy tydzień na fanpage ‘u TIDALA: https://www.facebook.com/TIDALPolska/.

Płyta „BANG!” jest już dostępna w TIDALU: http://listen.tidal.com/album/58445313

Materiał jest efektem współpracy artystki z producentem i DJ-em tworzącym pod pseudonimem STENDEK. Gościnnie wystąpili także M.Bunio.S z Dick4Dick oraz Kuba Karaś z The Dumplings. „BANG!” to kombinacja różnych stylistyk, rozmaitych efektów: od szeptów, jęków przez charakterne melorecytacje, aż po zmodulowany do niskiego męskiego głosu rap. Album promuje singiel „Bejbi Siter”, dostępny na TIDALU: www.tidal.com/track/58115681.

 

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *