Ekskluzywne video BeMy tylko w TIDAL

bemy-news-2Platforma muzyczno-rozrywkowa TIDAL przygotowała niespodziankę dla swoich użytkowników, a jednocześnie fanów zespołu BeMy. W serwisie dostępny jest materiał z czerwcowego koncertu braci Rosińskich. Nagranie zostało zrealizowane w warszawskim klubie Niebo.


23 czerwca br. zespół BeMy zaprezentował na scenie klubu Niebo nagrania z debiutanckiego albumu zatytułowanego „Grizzlin”. Koncert został w całości zarejestrowany, a ekskluzywne nagranie z tego wieczoru jest już w całości dostępne wyłącznie w serwisie TIDAL pod adresem: tidal.com/video/65804129. Bracia Rosińscy otworzyli tym występem koncertową scenę warszawskiego klubu.


BeMyZespół BeMy, który wystąpił przed Maroon 5 podczas ich czerwcowego koncertu w Polsce, założyli dwaj bracia, Mattia i Elie Rosinski, którzy urodzili się i wychowali w Bordeaux, we Francji, ale z pochodzenia są Polakami. Zadebiutowali na polskiej scenie muzycznej udziałem w programie „Must Be The Music” w czerwcu 2013 roku, zajmując drugie miejsce. Wiosną 2015 roku podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska, a w kwietniu br. wydali swój debiutancki album. Płyta składa się z 11 piosenek autorstwa braci Rosinskich w języku angielskim. Wydawnictwo jest dostępne w TIDALU, pod adresem: www.tidal.com/album/59178274.


Zajrzyj po więcej : 

BeMy na Facebooku

TIDAL na Facebooku

Strona WWW


tidal1O TIDALU

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 130 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.


bemy-news

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *