Eluktrick wystąpi w krakowskiej Drukarni

Wielkimi krokami zbliża się kolejny koncert zespołu Eluktrick. 5 kwietnia br. grupa zaprezentuje się w krakowskim klubie Drukarnia przy ulicy Nadwiślańskiej 1. Nie zabraknie utworów z najnowszej płyty, szczypty VRu oraz solidnej porcji rocka.


Eluktrick został powołany do życia w roku 2006 z inicjatywy amerykańskiego tekściarza i wokalisty oraz polskiego gitarzysty. Formacja ma na swoim koncie przeszło sto pięćdziesiąt koncertów, zagranych zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju, a także dwa albumy, czyli „AdJustMeant” i „Hieroglyphic Apostrophes”.


Teksty Thymna, niejednokrotnie prowokujące, korespondują z muzyką zainspirowaną najciekawszymi rockowymi grupami ostatnich lat: od Becka, Elliotta Smitha i Talking Heads do Radiohead, Queens of the Stone Age, Muse, The Editors czy Royal Blood.W skład zespołu wchodzą: Thymn (vokals, keyboard shaped objects, provocation), Artur Malinowski (guitarz), Rav (kinz) i Michał Bakonyi (bas).


Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20. Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 15 złotych oraz w dniu koncertu w cenie 20 złotych. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu 12 656 65 60.


Zajrzyj po więcej:

Eluktrick na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.