Enclose ogłasza trasę koncertową

Zespół Enclose, ze swoim charyzmatycznym wokalistą Juanem Carlosem Cano na czele, ponownie rusza w trasę. Obejmie ona sceny klubowe oraz plenerowe w całej Polsce oraz jeden koncert w Norwegii.


Sporo czasu upłynęło od naszej poprzedniej pełnej trasy koncertowej, ale czas ten nie był stracony – mówi zespół. – Poświęciliśmy go muzyce, grając zarówno razem, jak i w innych projektach, czasami bardzo różniących się od Enclose. Każde z takich doświadczeń pozwoliło nam się rozwinąć, nie tylko muzycznie, ale i personalnie. Niezmienna pozostała jedynie pasja i radość ze wspólnego grania. Na pewno zmieniliście się także i Wy, którzy podążaliście za nami przez cały ten czas. Nie możemy się więc doczekać, żeby ponownie spotkać się z Wami. Do zobaczenia!


DATY KONCERTÓW:
1 czerwca – ZAMOŚĆ – Jarmark Hetmański
3 sierpnia – MJÅVANT, Norwegia – Wataha Fest
13 września – STALOWA WOLA – Labirynt
14 września – KROSNO – Rock Klub Iron
4 października – RZESZÓW – Vinyl
11 października – GDAŃSK – Paszcza Lwa
12 października – POZNAŃ – Pod Minogą
25 października – WARSZAWA – VooDoo
26 października – ŁÓDŹ – The Rollin Barrel
15 listopada – KRAKÓW – Zaścianek
16 listopada – BĘDZIN – Latawiec
29 listopada – WROCŁAW – Liverpool
30 listopada – CZĘSTOCHOWA – Muzyczna Meta


Enclose to meksykańsko-polska formacja rockowa, którego frontmanem jest pochodzący z Meksyku wokalista i kompozytor oraz zwycięzca „The Voice of Poland” (rok 2014) Juan Carlos Cano. Grupa działa od roku 2011, odnosząc sukcesy i promując swój autorski materiał, w Meksyku i w Europie. Ma na swoim koncie liczne występy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością, między innymi na Przystanku Woodstock, Sabacie Czarownic, podczas letniej trasy Radia Zet, a także udział w koncertach stadionowych w Meksyku, otwierając występy Deep Purple (2015).zajrzyj po więcej:

Enclose na Facebooku