Erannie i teledysk do singla „Obraz życia”

W minioną sobotę, tj. 1 czerwca br., w Internecie ukazał się teledysk do najnowszego singla zespołu Erannie. Tym razem poznaliśmy klip do utworu „Obraz życia”, stanowiący doskonały prezent nie tylko na Dzień Dziecka, ale i na każdą inną okazję. 


„Obraz życia” to kolejnych z naszych kawałków, w których chcemy wyrazić siebie. Opowiada o rockandrollowej młodości i o tym, co nadaje życiu sens – zdradzają członkowie grupy Erannie. – Niedawno wypuszczony na YouTuba utwór „Zapomniałem” był formą przeprosin: za młodzieńcze wybryki, za to, że czasem się zapominamy, ale jednak zawsze wracamy. „Obraz życia” jest jakby kontynuacją tamtej rozmowy, jest wyznaniem, podziękowaniem dla osób, które nasze życie utrzymują w ładzie oraz dają siłę, by nasz obraz był, mimo wszystkich przeciwności losu, wciąż malowany… Każdy z nas ma taką osobę, której w głębi serca dedykuje te słowa. Ta osoba wie, że kiedy gramy, gramy razem, ale każdy z nas dedykuje tę piosenkę komuś innemu, tej jedynej…


Oprócz kompozycji i tekstu dużą rolę odgrywa tu ilustracja do „Obrazu życia”. W proces jej powstawania zaangażowali się Krzysztof Woźniak, Magda BodzionyNatalia Słowik.


Na jednym z naszych koncertów poznaliśmy niezwykłego człowieka. Krzysiek Woźniak, znany też jako Akwartone, to pasjonat pokonujący własne słabości – opowiadają muzycy. – Ponieważ osiągnął prawdziwe mistrzostwo kaligrafii, uznaliśmy, że nikt nie pasuje bardziej, aby wymalować nasz obraz życia. Pod czujnym okiem Magdy Bodziony oraz niezastąpionej Natalii Słowik powstał wyjątkowy teledysk.zajrzyj po więcej:

Erannie na Facebooku