Erith w intrygującej trasie koncertowej

Aż ciężko uwierzyć, że solowe koncerty mogą być tak energetyczne i pełne ekspresji. Erith swoimi występami wprowadza zupełnie nową jakość na polskim rynku muzycznym. W tym roku będzie jeszcze wiele okazji, aby się o tym przekonać.

Dzisiaj zagra w Gdańsku (Absithe), w sobotę będzie można ją zobaczyć w Malborku (stare kasyno), a w niedzielę w Toruniu (NRD)! To dopiero początek! – zapewnia wydawca. – Na jej trasie jest jeszcze Łódź, Warszawa, Gliwice, Ostrawa i Czeski Cieszyn

Twórczość Erith, odkąd trafiła do Internetu, skupia uwagę wielu ważnych postaci ze świata muzyki. Dzięki temu 22-letnia wokalistka szybko zagrała na tak prestiżowych imprezach, jak Spring Break, Alter Fest, Soundrive Festival, Ars Cameralis czy Samsara Festival Europe. Erith supportowała ponadto Julię Marcell, The Dumplings, Xxanaxx i Rebekę. Pod koniec zeszłego roku gliwiczanka otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego dla młodych twórców za osiągnięcia w dziedzinie muzyki.

Jej koncerty przybierają formę performance’u. Erith nawiązuje świetny kontakt z publicznością. Wciąga widzów do swojego magicznego świata, z którego trudno wrócić do rzeczywistości. Tworzy muzykę na żywo, loopuje poszczególne sample i instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec i towarzysząca występom  gra świateł.


Erith znajduje się obecnie na finiszu akcji crowdfoundingowej. Jej starania o pozyskanie funduszy na debiutancką płytę wspiera między innymi wspomniana już Julia Marcell z zespołem. Wciąż można dołączyć do zbiórki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.