Ewa Szlachcic zapowiada płytę „D.N.A.” piosenką „Hola, Hola”

Dziś swoją premierę ma singiel „Hola Hola” zapowiadający nowy krążek Ewy Szlachcic, utalentowanej wokalistki, kompozytorki i aktorki. Zadebiutowała w 1. edycji The Voice of Poland, a następnie albumem wydanym z zespołem Wey no wey.


Ewa jest również laureatką Międzynarodowego Festiwalu Carpathia i zdobywczynią Grand Prix prestiżowego festiwalu Pejzaż Bez Ciebie. Obecnie związana jest z Teatrem Rampa.


Singla „Hola Hola” można słuchać tutaj: http://smarturl.it/EwaSzlachcicHolaHola


Nadchodząca płyta „D.N.A.” ukazuje wokalistkę w całkowicie nowej i odważnej odsłonie. Utwory na płycie to zapis przeżyć, doświadczeń związanych z podążaniem wokalistki własną drogą – nie tylko artystyczną, ale i życiową.

Zapewne w warstwie tekstowej wiele kobiet znajdzie tu fragmenty historii z własnego życia. Tworzą one rodzaj opowieści o wzlotach i upadkach, życiowych i miłosnych, które przeżył każdy z nas. Natomiast w warstwie muzycznej „D.N.A” zaskakuje przebojowym rytmem, porywającą pulsacją bitów, a przede wszystkim produkcją muzyczną.

Materiał został wyprodukowany przez topowych młodych producentów: Mikołaja Trybulca z Linii Nocnej i Piotra Gozdka. To nie wszystkie niespodzianki, jakie usłyszymy w warstwie muzycznej albumu, spotkamy tu m.in. fińskiego producenta – Jarana Hereid, Kovalczyka oraz Piotra Bogutyna i Filipa Kuncewicza. Pierwszym singlem promującym „D.N.A” jest przebojowy „Hola, hola”, do którego słowa napisała Patrycja Kosiarkiewicz. Album ma szansę zaskoczyć każdego, kto śledzi obecne trendy w światowej muzyce.


Zobacz więcej:

Facebook

Podziel się swoją opinią ;)