[KONKURS] Fair Weather Friends, Jóga i inni na Niepokornych!

Agencja koncertowa Borówka Music zaprasza na koncert w ramach wspólnej trasy zespołów Fair Weather Friends oraz Jóga. Przed kapelami zagra Rosalie Chatwin. Koncertom towarzyszyć będzie wystawa zdjęć Małgorzaty Augustyniak. Impreza odbędzie się w ramach cyklu ,,Niepokorni” w krakowskim klubie Żaczek. Startujemy w sobotę, 10 grudnia o 19.30.


fair-weather-friends
fot. Weronika Twardowska

Fair Weather Friends to jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny, o czym świadczą m.in. uznanie najbardziej opiniotwórczych dziennikarzy muzycznych, grono fanów w całym kraju oraz występy na największych festiwalach: Opener, Life Festival czy Orange Warsaw. Teraz FWF wracają z nowymi utworami zapowiadającymi drugi długogrający album. Premiera EP-ki „Hello Sunday“ miała miejsce w połowie września. Podczas koncertu nie zabraknie dobrze znanych fanom FWF utworów jak – „Fortune Player” czy „Fake Love”. Ich autorskie brzmienie to połączenie współczesnej elektroniki, klimatu 70′ soulu i funku, elektropopowych melodii i punkowej wręcz energii.


Zajrzyj po więcej : 

Fair Weather Friends na Facebooku

Fair Weather Friends na Instagramie

Fair Weather Friends na Twitterze

Strona WWW


fot. Piotr Gołębiowski
fot. Piotr Gołębiowski

Jóga to z kolei ulubieńcy młodszej części publiczności, którzy skradli serca fanów swoją niespotykaną muzyczną wrażliwością. Trio ma za sobą niezwykle udane lato – premierę EP-ki „Hero” oraz jej promocję podczas występów na największych festiwalach: Openerze czy OFF‘ie. Warto dodać, że nowy materiał nagrywany był w legendarnym Hansa Tonstudio w Berlinie w ramach wygranej w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Converse`a. Młodzi muzycy w niezwykły sposób łączą gitarę akustyczną z nowym elektronicznym brzmieniem, zręcznie przemycając swoje skandynawskie inspiracje. Twórczość Jóga (nazwa zespołu pochodzi od piosenki Björk) niesie więc ze sobą tajemniczość, rozedrganie, ale też niezwykłą, jak na młody wiek artystów, dojrzałość.


Zajrzyj po więcej : 

Jóga na Facebooku

Jóga na SoundCloud


fot. Andrzej Majos
fot. Andrzej Majos

Rosalie Chatwin to młoda artystka, której muzyczna przygoda rozpoczęła się w wieku 14 lat, kiedy napisała swoją pierwszą piosenkę. Dorastała w domu przepełnionym muzyką. W wieku 19 lat wydała swoją autorską płytę „Diary” – niezwykle emocjonalną i delikatną. Koncertowała w licznych miastach w Polsce, nie jest jej obcy również „busking”, czyli granie na ulicach. Młodzieńcze teksty i proste, bardzo urocze melodie to znak rozpoznawczy Rosalie. Songwriterka ma raptem 22 lata i stale się rozwija. Jeśli lubisz twórczość takich artystek jak Erykah Badu, Katie Melua czy Alicia Keys, prawdopodobnie spodoba Ci się też Rosalie.


Zajrzyj po więcej : 

Rosalie Chatwin na Facebooku

Rosalie Chatwin na YouTube

Rosalie Chatwin na Instagramie

Rosalie Chatwin na SoundCloud

Rosalie Chatwin na Twitterze


Małgorzata Augustyniak ,,Aparatorka” to fanka dobrej kuchni, dobrej muzyki i dobrych zdjęć. Zajmuje się fotografią koncertową, reportażową, ale jej prawdziwą miłością są detale, szczegóły i to, co zwykle niewidoczne. Pracuje w książkach, z zawodu jest nauczycielką i hotelarzem, pasjonuje ją gotowanie, specjalizuje się w digital marketingu i nie rozstaje się z aparatem.


Niepokorni to cykl imprez w krakowskim klubie studenckim Żaczek (al. 3 Maja 5), który ma zaprezentować publiczności akademickiej twórczość ludzi odważnych, nie płynących głównym nurtem sztuki, często odstających od ogólnie przyjętej normy. Impreza przez 9 lat doczekała się ponad 50 edycji! Chcą postawić na tych, którzy są w kolorowej awangardzie społeczeństwa oraz tych, którzy siedząc w kącie, nie zwracając niczyjej uwagi, tworzą rzeczy, które mogą zmienić bieg historii. Stawiają bardziej na alternatywę niż główne nurty. Na każdym koncercie obok gwiazdy wieczoru prezentują się mniej znani artyści. Chcą dawać szansę przede wszystkim studentom krakowskich uczelni, ale też innych z całej Polski… i świata. W ramach cyklu, raz w miesiącu organizowane są koncerty znanych i mniej znanych muzyków, wernisaże fotografii i malarstwa. Na Niepokornych grali m.in. Muchy, Lao Che, Voo Voo, Lech Janerka, Indigo Tree, Please The Trees (Czechy), Pustki, Dick4Dick, Myrra Ros, (Islandia), Żywiołak, Masala, Brodka, Chłopcy Kontra Basia, Czesław Śpiewa, Pustki i CeZik. Producentem imprezy są Ania Pogoda-Tynor oraz Edyta Pogwizd reprezentujące klub Żaczek, gospodarzem Bartek „Borówka” Borowicz.


Zajrzyj po więcej :

Klub Studencki Żaczek na Facebooku

Strona WWW


KONKURS !!

Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie !

 

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Napisz maila na adres : muzykoholicy.com@gmail.com

W temacie wpisując KONKURS FWF & JÓGA

W treści – swoje imię i nazwisko 🙂

 

Konkurs trwa do 5 grudnia !


fwf-joga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.