Far Caspian + Koko Die (Clock Machine) zagrają w Poznaniu!

W poniedziałkowy wieczór (28.10) w klimatycznym klubie w Poznaniu „Pod Minogą” odbędzie się koncert Far Caspian, którego gościem specjalnym będzie członek zespołu Clock Machine – Konrad Nikiel, czyli Koko Die.

Koko Die to solowy projekt Konrada Nikla – multiinstrumentalisty i wokalisty, na co dzień występującego w zespole Clock Machine. Jego muzyka to nostalgiczna, osobista podróż we wspomnienia. Wspomnienia ludzi, miejsc, zdarzeń, miłości. Słychać w niej wpływy muzyki shoegaze, R&B, czy soulu.

Muzyk pracuje nad nową solową płytą, która będzie rewolucją w twórczości artysty i dźwiękowo przyniesie zupełnie nowy dźwiękowy krajobraz.


Far Caspian powstało z inicjatywy producenta i lidera zespołu Joela Johnstona. Później do składu dołączyli Jof Cabedo (perkusja i wokal) oraz Alessio Scozarro (bas i wokal). Szturmem podbili serca mieszkańców Leeds i nie tylko a The Line of Best Fit okrzyknął ich jednym z najlepszych wschodzących niezależnych zespołów roku.

Pierwsza trasa Far Caspian zakończyła się sporym sukcesem z wieloma wyprzedanymi koncertami i występami na festiwalach dla smakoszy, takich jak Live at Leeds i Hit The North.


Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/758877854570694/

Z kodem „Koko Die”  -15 zł na bilety!


Zajrzyj po więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/kokodiemusic/

Instagram: https://www.instagram.com/kokodiedie/