Father Kong z teledyskiem do singla „My”

„Czasem jest tak, że jakiś fragment tak bardzo nie pasuje do całości, że aż… trudno sobie bez niego tę całość wyobrazić.” W ten sposób o swoim nowym singlu mówią członkowie zespołu Father Kong. Utwór „My”, gdyż to o nim mowa, zapowiada kolejny album formacji, zatytułowany „Between”. Piosenka wraz z towarzyszącym jej teledyskiem ukazała się 29 stycznia br.


Dowiadujemy się, iż „My” jest nagraniem najbardziej zbliżonym formą do piosenki i pod tym względem różni się od pozostałych propozycji znajdujących się na nadchodzącej płycie. Oczywiście pojawia się w nim także dźwięk instrumentu dętego, stanowiący znak rozpoznawczy Father Konga.


Zarówno tekst, jak i obraz opowiadają pewną historię. Jaką? Father Kong pozostawia interpretację słuchaczom. Obejrzyjcie i zdecydujcie sami o ukrytym dla Was przekazie.Singiel „My” dostępny jest też w serwisach streamingowych:
http://soundline.biz/FatherKongMyRadioEdit.


Debiutancki krążek Father Konga, czyli „The Sunny, Dirty Days”, ukazał się w czerwcu 2017 roku i zawierał materiał nagrany dwa lata wcześniej. Wydawnictwo zyskało wiele pozytywnych opinii, okazało się również „płytą tygodnia” w Trójkowym „Programie Alternatywnym” Agnieszki Szydłowskiej.Zajrzyj po więcej:
Father Kong na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.