Fayrant Tour – pierwsze soldouty i koncerty dodatkowe

Pierwsze koncerty Fayrant Tour zostały wyprzedane. Na ponad miesiąc przed rozpoczęciem trasy Hey zabrakło biletów na wydarzenia w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W związku z ogromnym zainteresowaniem zespół zdecydował się na występ w tych miastach dwukrotnie. wWejściówki na dodatkowe koncerty są już w sprzedaży.


Koncerty w ramach Fayrant Tour to niewątpliwie unikatowe wydarzenia. Na trasie oprócz największych hitów i wspomnień pojawią się także znakomici goście. Specjalnie z tej okazji do zespołu dołączy założyciel, Piotr Banach. Swoje występy na poszczególnych koncertach potwierdzili również: Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska, Titus (Acid Drinkers), Brodka, O.S.T.R., Mela Koteluk, Igor Herbut (LemON) oraz Paulina i Natalia Przybysz.


Jak informuje wydawca, trasie towarzyszyć będzie premiera dwupłytowego jubileuszowego albumu „CDN” zawierającego największe przeboje Hey. Wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.


Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te dwadzieścia pięć lat wydaliśmy osiemnaście płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole. Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami – mówi Marcin Żabiełowicz.


Wydawnictwo „CDN” ukaże się 27 października br., ale już teraz, w serwisie sklepzmuzyka.pl, można zamówić ów album w przedsprzedaży.


Singlem zapowiadającym krążek jest piosenka „gdzie Jesteś, gdzie jestem?”, której premiera odbyła się 13 września br.Trasa „FAYRANT” obejmuje siedem występów w największych halach koncertowych w kraju. Jak przystało na udaną imprezę urodzinową, nie zabraknie wielu wyjątkowych gości, doskonale znanych utworów oraz muzycznych niespodzianek.


Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie pojawi się Hey:

24 listopada 2017, godz. 20:00 (piątek) – WYPRZEDANY
Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

25 listopada 2017, godzina 20 (sobota)
Arena Azoty, ul. Władysława Szafera 3/5/7, Szczecin

26 listopada 2017, godzina 19 (niedziela) – WYPRZEDANY
Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław

1 grudnia 2017, godzina 20 (piątek) – DODATKOWY KONCERT!
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

2 grudnia 2017, godzina 20 (sobota) – WYPRZEDANY
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

3 grudnia 2017, godzina 19 (niedziela)
Ergo Arena, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

6 grudnia 2017, godz. 19:00 (środa)
Tauron Arena, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

8 Grudnia 2017, godzina 20 (Piątek)
Spodek, aleja Korfantego 35, Katowice

12 grudnia 2017, godzina 19 (wtorek) – DODATKOWY KONCERT!
Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław

14 grudnia 2017, godzina 20 (czwartek) – DODATKOWY KONCERT!
Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa


Bilety dostępne na: www.goodtaste.pl, www.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.

Na koncert w Katowicach bilety dostępne na: www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.


Zajrzyj po więcej:

Hey na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.