Feel z nowym utworem – posłuchaj „Bezpieczny ląd”

„Bezpieczny ląd” to pierwszy utwór po dwuletniej przerwie zespołu Piotra Kupichy, który w przyszłym roku będzie świętował 15 – lecie istnienia. Jest efektem współpracy z najpopularniejszym polskim producentem muzycznym – Gromee. 

Feel to fabryka hitów i gwarancja jakości, którą potwierdzają grając najważniejsze telewizyjne Festiwale muzyczne w Polsce oraz koncertując przez cały rok. Dotychczas ukazały się 4 albumy: „Feel”, „Feel 2”, „Feel 3” i „The Best Of”.

Ponad 35 mln obejrzeń klipów na kanale YouTube, ponad 8 mln streamów w serwisie Spotify dzięki doskonale wszystkim znanym utworom: „Jak Anioła Głos”, „A gdy jest już ciemno”, „No pokaż na co Cię stać”, „No kochaj mnie”, „Cały ten świat”, „Swoje szczęście znam”, „Jak na imię masz” czy zaśpiewany z Lanberry „Gotowi na wszystko”.

This slideshow requires JavaScript.

„Bezpieczny ląd opowiada o naszych prawdziwych potrzebach bliskości drugiego człowieka. Dojrzałe opowiadanie ubrane w popową piosenkę okraszone brzmieniem Gromee’ego. Bezpieczny ląd to miejsce, o którym każdy marzy. Kiedy jesteś szczęśliwy? Wtedy, kiedy „wiesz na czym stoisz”. Wszystko można kupić, ale bezpieczny ląd to miejsce, którego nie można kupić ale tylko swoim postępowaniem wypracować.” – Piotr Kupicha


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/PiotrKupichaFeel/