Fellows Tale – z New York Festiwal na Woodstock

New York Festiwal znów daje znać o sobie. Redakcja Muzykoholików ma kolejny powód do tego, by napisać kilka nobliwych słów na temat pewnego zespołu…


Mowa tu o Fellows Tale. Chłopaki ze stolicy podczas występu na XVIII turze przesłuchań do festiwalowego finału, dali poznać się od jak najlepszej strony. Mocne granie, świetny wokal a la Axel Rose na długo zapadną w naszej pamięci.


Jak piszą o sobie: „Pomysł grania muzyki nie tylko dla siebie powstał w 2014 na bazie kumpelskich rozmów sąsiadów (Rafała i Adama), które przerodziły się w regularne próby i tworzenie własnej muzyki. W aktualnym składzie gramy, tworzymy, koncertujemy od listopada 2016 roku. Dewiza Fellows Tale to – solidna dawka emocji napędzana energetycznymi gitarami i mocnym rockowym wokalem.”Oficjalnie już wiadomo, że zespół będzie brał udział w przesłuchaniach do najbliższego przystanku Woodstock. Życzymy chłopakom wiatru w żagle.

O wszelkich nowinach i przedsięwzięciach chłopaków z Fellows Tale postaramy się informować na bieżąco.

Zespół tworzą: Adam Kisiołek – wokalista i autor tekstów, Rafał Czaja – gitara prowadząca i kompozycje muzyczne, Jan Kossakowski – gitara basowa, Rafał Laskowski – perkusja, Daniel Chodnicki – gitara. 


Zobacz więcej:

Facebook

You Tube

SoundCloud

Instagram

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.