Fenomen na skalę polskiej muzyki alternatywnej! Erith zaczaruje na Spring Breaku! 

Erith, fot. maciej krajewski
fot. maciej krajewski

Organizatorzy poznańskiego festiwalu po raz kolejny wykazali się świetnym wyczuciem przy wyborze artystów! Oprócz Brodki i Taco Hemingway’a w line upie pojawiło się sporo świetnych, nowych zespołów, których muzyczna przygoda z dnia na dzień nabiera coraz większego rozpędu! Wśród nich znalazła się Erith – artystka, której muzyka i koncerty są magiczne. Dzięki folkowym dźwiękom pomieszanym z elektroniką i niezwykłemu wizerunkowi za każdym razem zabiera słuchaczy w swój baśniowy świat, którego nikt już potem nie chce opuszczać! 

Na scenie jest naturalna. Nie udaje. Każdy jej ruch sprawia, że nie da się od niej oderwać oczu. Po chwili samemu zaczyna się tańczyć wkraczając myślami do krainy, w której doskonale czuć każdy, nawet najdrobniejszy dźwięk. Jej zeszłotygodniowe koncerty w warszawskim 2koła i poznańskim Alternativa Club potwierdziły przypuszczenia wielu dziennikarzy – jest świetna i z tygodnia na tydzień jest coraz lepsza. W muzyce alternatywnej przyzwyczajeni jesteśmy do duetów. Erith to projekt solowy. Na scenie jest sama, lecz wcale nie czuć przez to jakiejś pustki. Wręcz przeciwnie! Jej podzielność uwagi robi na słuchaczach ogromne wrażenie, a całość dopełniają jej eteryczne ruchy, które potęgują magiczny charakter jej twórczości.

Erith – Speed of light

Erith jest fenomenem na skalę polskiej muzyki alternatywnej, a występ na Spring Break Festiwalu będzie pięknym wstępem do prawdziwej kariery!
Jeżeli chodzi o najbliższe koncerty, to Erith pojawi się  22 stycznia w Krakowie (Pub Pod Ziemią), 5 lutego we Wrocławiu (City Sound Festiwal / Stary Klasztor) i 11 marca w zabrzańskiej Oficynie, gdzie w październiku 2015 zagrała swój pierwszy solowy koncert w karierze!

Zajrzyj tu:

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *