Tarnów zaprasza na Koncerty Polskiej Piosenki!

Po raz pierwszy w Tarnowie odbędzie się „Tarnów Polskiej Piosenki”, gdzie usłyszymy znanych i lubianych. W dniach 9–14 lipca czeka na nas mnóstwo atrakcji muzycznych.


Inauguracyjny wieczór, czyli 9 lipca, to przede wszystkim świętowanie zespołu Partita, a także występ Romuald Lipko Band. Polskie piosenki zaprezentują znani wykonawcy, m.in. Izabela Trojanowska czy Grzegorz Wilk.

Każdy kolejny wieczór oznacza koncert muzycznej gwiazdy.


10 lipca, Bisquit:

Na swoim koncie mają 5 albumów, a ich piosenki często i gęsto gościły w radio. Wiele z nich mogliśmy usłyszeć w popularnych serialach, m.in. Prawo Agaty. Zespół ma na koncie także występy na dużych festiwalach takich jak Co Jest Grane Festiwal czy Tauron Life Festival Oświęcim.


11 lipca, Manchester:

Punk rockowa mieszkania z brit popem znana jest od 2006 roku. Ich piosenki niejednokrotnie figurowały na pierwszych miejscach najpopularniejszych list przebojów, a zespół zaczął być rozpoznawalny rok później, gdy dostał się do finału „MTV Rockuje”. Zespół występował na Festiwalu TOPtrendy, Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i niejednokrotnie nominowany był do Superjedynki.


12 lipca, Michał Sołtan:

Z zespołem jazzowym występował na największych festiwalach w Chinach, Niemczech czy Danii – wspólnie wydając dwie płyty. Od 6 lat jest współtwórcą poniedziałkowych Funk & Jazz Jam Session w warszawskim klubie Harenda. W 2015 roku rozpoczął solowe eksperymenty, a od tego czasu zorganizował około 30 autorskich warsztatów „Uwolnij muzykę” oraz zagrał 60 koncertów, na których można usłyszeć m.in. singiel „Pan Sowa”. Wystąpił na Sofar Sounds, a także w programie Must Be The Music.


13 lipca, DemoGraMY + Ralph Kamiński:

DemoGraMY to finał Tarnowskiego Festiwalu Młodej Muzyki, w ramach którego wystąpią cztery zespoły: White Dust, Bartłomiej Witek Quartet, The Pajx i Broken Chair. Gwiazdą wieczoru będzie Ralph Kamiński, który karierę muzyczną rozpoczął z hukiem – wygrywając międzynarodowy festiwal „Carpathia”. W 2012 roku wziął udział w polskim „X Factor”, a rok później zwyciężył na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym „FAMA”. Występował na prestiżowych festiwalach takich jak Open’er Festiwal czy Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki. Na koncie ma debiutancki album.


14 lipca, spotkania z artystami jazzowymi oraz koncerty jazzowe.


Zajrzyj po więcej:

Tarnów Polskiej Piosenki na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.