Fisz Emade Tworzywo przedpremierowo w TIDALU!

fisz-emade-tworzywo2 lata po premierze platynowego albumu ,,Mamut”, Fisz Emade Tworzywo powracają z nową płytą. Ich najnowsze wydawnictwo zatytułowane zostało ,,Drony” i jest już dostępne w serwisie TIDAL. Premiera albumu odbędzie się 21 października, ale przedpremierowo nowej płyty można już teraz posłuchać w serwisie.


Dla fanów formacji Fisz Emade Tworzywo, TIDAL przygotował niespodziankę. Użytkownicy korzystający z platformy, mogą zapoznać się z najnowszym wydawnictwem grupy na tydzień przed oficjalną premierą. Poprzedni album artystów, wydany w 2014 roku ,,Mamut„, został uznany przez wielu dziennikarzy za płytę roku. Uzyskał status Platynowej Płyty i był nagrodzony Fryderykiem 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.

Najnowsza płyta nosi tytuł ,,Drony” i jest to historia o samochodach, telefonach, komputerach i dronach – wynalazkach, które ułatwiają życie, ale równie często wpychają nas w świat iluzji i neurozy, odrywają od natury. Uzależniają, a czasami wręcz zabijają. Produkcja Emade prezentuje się jak zawsze na najwyższym poziomie: Mariusz Obijalski napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski soczyste riffy basowe, a Michał Sobolewski zagrał wyśmienite sola gitarowe. Uzupełnieniem są teksty Fisza, będące poetycką opowieścią o tym, co tu i teraz, widzianym z właściwym dronom dystansem i szerokim horyzontem.Przedpremierowo nowej płyty można już teraz posłuchać w serwisie Tidal, pod adresem: https://listen.tidal.com/album/65686042


Zajrzyj po więcej : 

Fisz Emade na Facebooku

Fisz Emade na YouTube

Fisz Emade na MySpace


tidal1

O TIDALU

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 130 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.


Zajrzyj po więcej : 

TIDAL na Facebooku

Strona WWW


fisz-emade-news

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *