FOLK it! TOUR II – Julia Pietrucha wystąpi w Dąbrowie Górniczej (13.03)

Już w najbliższy piątek Julia Pietrucha zawita do Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej z trasą FOLK it! TOUR II. Artystce będą na scenie towarzyszyli multiinstrumentaliści, z którymi od nowa zaaranżowała znane dotychczas utwory. Nie zabraknie także niespodzianek – nie tylko tych repertuarowych.

Julia Pietrucha to jedna z ciekawszych i bardziej nagradzanych aktorek młodego pokolenia. Jej kariera rozpoczęła się w 2000 roku na scenie Teatru Syrena. Potem zdobyła tytuł Miss Nastolatek 2002 i role w licznych polskich filmach („Jutro idziemy do kina”, „Tatarak”, „Miasto z morza”) i serialach („Blondynka”, „Galeria”); obecnie rozpoczęła przygodę z kinem amerykańskim (STYRIA, DANCING FOR YOU). Na scenie można ją natomiast oglądać w Teatrze 6 PIĘTRO (CENTRAL PARK WEST)

„Na początku było ukulele. Jego dźwięki towarzyszyły mi podczas podróży, w smutku i radości, wypełniały ciszę i uzupełniały śpiewane przeze mnie melodie. Potem pojawiły się: piano, gitara, perkusja, skrzypce, kontrabas, mandolina, a na końcu puzon. Tak powstał zespół, z którym nagrałam dwie piękne płyty, podróżowałam po Polsce koncertując przez ostatnie 3 lata i zrozumiałam, że muzyka to moja pasja.  Ale przychodzi czas kiedy chce się wrócić do początków – poczuć na nowo ten dreszcz, który czuło się po raz pierwszy siedząc samotnie w pokoju, na dywanie, śpiewając dla samej siebie. Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside” – Julia Pietrucha


FOLK it! TOUR

13.03 – Dąbrowa Górnicza
1.04 – Gdańsk
3.04 – Kraków
5.04 – Warszawa
18.04 – Radzionków
22.04 – Wrocław

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/juliapietruchafanpage/

Instagram: https://www.instagram.com/julia_pietrucha/

www: http://www.juliapietrucha.pl/