[FOTORELACJA] BOKKA i Decadent Fun Club zagrali w krakowskich Fortach Kleparz

Podczas wczorajszego wieczoru (tj. 18.11.18.) w krakowskich Fortach Kleparz Bokka zabrała nas w podróż na Planetę B. Jako support w ramach eliminacji do Festiwalu Supportów zagrała formacja Decadent Fun Club.

Był to mój pierwszy koncert BOKKI, ale już wiem, że na pewno nie ostatni. Ich muzyka, koncerty i cały sceniczny anturaż są zupełnie kosmiczne. Podczas występów scenicznych Ich twarze ukryte są pod maskami, między piosenkami w ogóle nie odzywają się do publiczności, a ich forma komunikacji to tekst pojawiający się na ekranie pisany w odpowiednim momencie podczas koncertu i gesty jak klaskanie czy układanie dłoni w formie serca.
Zespół od początku swojego istnienia nie zdradził swojej tożsamości i ta nieodkryta tajemnica oraz forma komunikacji z publicznością, nieoczywiste i oryginalne brzmienie to prawdziwa magia. To paradoksalne, ale mimo tego, że zespół nic nie mówi ma doskonały kontakt z publicznością, a Ich występy są pełne wymiany energetycznej. Zespół zaprezentował pełne spektrum swojej twórczości i nie zabrakło utworów z dwóch poprzednich albumów jak i ostatniego zatytułowanego „Life on Planet B”.
Jeśli chcecie przeżyć magiczną, muzyczną podróż to koniecznie wybierzcie się na koncert BOKKI.

W roli supportu przed koncertem BOKKI wystąpiła warszawska formacja Decadent Fun Club. Był to pierwszy koncert Chłopaków w Krakowie, ale publiczność przyjęła Ich niezwykle ciepło. W ogóle mnie to nie dziwi bo było to moje 28 spotkanie z twórczością Decadent Fun Club i każdy kolejny koncert utwierdza mnie jedynie w przekonaniu, że muzyka Chłopaków, teksty, interakcja z publicznością są naprawdę wyjątkowe. Podczas występu nie zabrakło utworów takich jak: „Glitterball”, „Serendipity”, „Love will burn us all” czy otwierającego koncert „How does it Feel”.  Krakowski koncert formacji odbył się w ramach eliminacji do Festiwalu Supportówm, którego główną nagrodą jest 40 000 zł na wydanie płyty.
Głosować na wybranego artystę i zdecydować od tym kto wygra można raz dziennie, codziennie na stronie festiwalu: www.festiwalsupportów.pl 
Zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu wszystkich muzykoholików bo takie nagrody pozwalają młodym zespołom spełnić czasem nieosiągalne marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.