[FOTORELACJA] Europejskie Targi Muzyczne – dzień II

Europejskie Targi Muzyczne „Co Jest Grane 24”, to impreza, która w miniony weekend przyciągnęła wiele znakomitości świata muzyki do warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki.


Trzy dni targowe (10-12.11.2017), to mieszanka wystaw, spotkań ze znakomitościami muzyki, paneli tematycznych i wieczornych koncertów.

W sobotę (11.112017) redakcja portalu Muzykoholicy.com, miała zaszczyt brać czynny udział w wydarzeniach targowych zaplanowanych dla przybyłych gości. Tego dnia mieliśmy przyjemność brać udział w kilku panelach tematycznych, targach rozmaitości i spotkaniu ze znakomitym Michałem Urbaniakiem.

W części wystawienniczej, każdy pasjonat muzyki znalazł coś dla siebie. Swoją ofertę przedstawiali zarówno artyści, wytwórnie, jak i producenci sprzętu muzycznego, nagłośnienia, czy oświetlenia. Dodatkową gratką dla fanów muzyki, była giełda i „wymienialnia” płyt winylowych. Muzyka zgromadzona na oldskulowych, ale w ostatnich czasach wracających do łask, nośnikach, miała ogromne powodzenie wśród odwiedzających.

Uszy cieszono muzyką, wzrok m.in. wystawą zwycięzców konkursu T-Mobile ELECTRONIC BEATS. Kiedy nogi odmawiały już posłuszeństwa, można było znaleźć chwilę wytchnienia w specjalnie do tego przygotowanych strefach.

Rodziny z dziećmi, zarówno tymi dużymi , jak i małymi także znalazły tutaj coś dla siebie. Organizatorzy targów stworzyli dla nich specjale miejsce z animacjami, grami i zabawami. Ponadto dzieciaki mogły posłuchać piosenek i słuchowisk dedykowanych specjalnie dla nich. Gośćmi specjalnych tych wydarzeń była m.in. Katarzyna Pakosińska i Rafał Szałajko.

This slideshow requires JavaScript.

 


II dzień targowy obfitował w różnego rodzaju szkolenia, panele i pogadanki. Nie sposób było uczestniczyć we wszystkich, przewidzianych na ten dzień spotkaniach. Portal Muzykoholicy brał udział w zaledwie kilku: „Muzyka w biznesie”, „Warsztaty pokaz swoją muzykę w Internecie”, „Słowa jak instrukcja obsługi bólu” i „Agnieszka Osiecka na nowo”.

Każde z nich prowadzone przez profesjonalną załogę – znawców danego tematu. Publiczność doświadczała żywej dyskusji pomiędzy panelistami, ale i sama mogła czynnie uczestniczyć w  przebiegu każdego wydarzenia. Wśród gości w panelach wsieli udział m.in. Krzysztof Zalewski, L.U.C., Kalina, czy Eldo.


This slideshow requires JavaScript.


Swoistą „wisienką na torcie”, była możliwość spotkania się oko w oko z niewątpliwie jedną z największych gwiazd muzyki zarówno w Polsce, jak i za granicą. W sobotę, o godz. 15:00 w sali Marmurowej warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki, Michał Urbaniak spotkał się ze swoimi fanami i udzielił krótkiego wywiadu na forum.

This slideshow requires JavaScript.

Foto: Karolina Filarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.