[FOTORELACJA] Fayrant tour na granicy Gdańska i Sopotu

Zespół HEY pożegnał się z Trójmiastem. Podczas trasy koncertowej świętujemy 25 – lecie zespołu. Trasa jest też pożegnaniem zespołu z fanami na czas fayrantu.


Gościem trasy jest Piotr Banach, gitarzysta, założyciel HEY, który w 1999 opuścił zespół, a także Katarzyna Sondej „Kafi”. Banach i Kafi tworzą zespół BAiKA, który zaprezentuje nową płytę „Byty zależne” w styczniu 2018. Gośćmi koncertu w Ergo Arenie byli natomiast O.S.T.R i siostry Natalia i Paulina Przybysz.

Podczas koncertu, można było usłyszeć największe hity zespołu HEY, jak „Teksański”, „List”, oraz stworzony na tę okazję „Gdzie jesteś, gdzie jestem?”. Zespół zadbał o niesamowitą oprawę, piękną grę świateł, odliczanie ostatnich pięciu minut przed startem koncertu. Nie zabrakło anegdotek z życia zespołu, dotyczących powstania formacji czy kręcenia pierwszego teledysku.

Fayrant Tour odbywa się w największych halach koncertowych w kraju. W trójmiejskiej hali zgromadziło się ponad 8500 osób. Kolejne koncerty odbędą się w Krakowie (6.12), Katowicach (8.12), Wrocławiu (12.12) i Warszawie (14.12). Trasa cieszy się ogromną popularnością, większość koncertów jest wyprzedana. Do nabycia zostały jeszcze bilety na koncert w Krakowie.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.