[FOTORELACJA] Miuosh z koncertem na Festiwalu Frytka Off-jazd.

Myślę, że Miuosha nie trzeba nikomu przedstawiać, ale pozwolę sobie przytoczyć kilka faktów z jego działalności artystycznej. Miuosh, a właściwie Miłosz Paweł Borycki to raper, producent muzyczny związany silnie z katowicką sceną hip-hopową. Przed solową karierą Miuosh związany był w z katowickim zespołem Projektor. W 2007 roku ukazał się debiutancki krążek Artysty zatytułowany „Projekcje”. Nie został on jednak doceniony zarówno przez polską scenę hip-hopową jak i resztę branży muzycznej.
Największy hałas i zamieszanie w świecie muzycznym Miuosh zrobił w 2012 roku albumem „Prosto przed siebie”, który pokrył się platyną i dotarł do drugiego miejsca OLiS czyli rankingu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Od tamtej pory Mioush współpracował z takimi Artystami jak: Rahim, Toony, Pokahontas czy Paluch. Ma również w swoim dorobku kolaboracje z Katarzyną Nosowską, Krzysztofem Zalewskim, Piotrem Roguckim czy duetem Smolik/Kev Fox.

W 2015 roku ukazał się niezwykle ciekawy album koncertowy, który był rejestracją współpracy Miuosha z Radzimirem Dębskim zatytułowany „MIUOSH x JIMEK x NOSPR – „2015” w towarzystwie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.
Wracając jednak do wczorajszego występu Miuosha zachwyciły mnie przede wszystkim bardzo mądre i życiowe teksty, jego wrażliwość, skromność i świetny kontakt z publicznością. Podczas występu nie zabrakło najbardziej znanych utworów jak: „Nie mamy skrzydeł”, „Po drugiej stronie”, „Tramwaje i gwiazdy” czy „Róże z betonu”.
Poniżej kilka fotopocztówek z tego koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.