[FOTORELACJA] Wilki zaprezentowały w Gdańsku swoje największe przeboje w akustycznych aranżacjach.

Wczorajszego wieczoru (09.12.18) Wilki w Starym Maneżu w Gdańsku zaprezentowały swoje największe przeboje, ale również piosenki, które lubią grać i te o które najczęściej fani proszą na koncertach w akustycznych aranżacjach. Nie zabrakło dobrze znanych utworów jak: „Bohema, „Baśka”, „Na zawsze i na wieczność” czy „Urke”.
Koncert rozpoczął się jednak spokojnie i melancholijnie za sprawą utworu „Ja ogień, Ty woda”, który był idealnym wstępem do pięknej, muzycznej podróży…
Nie jest łatwo zmieścić 26 lat działalności artystycznej w jednym koncercie, ale Wilkom udało się to doskonale. Jak można było się spodziewać fani również mieli przygotowaną listę utworów jakie chcieliby usłyszeć. Zespół nie dał długo się prosić i na gorące prośby fanów zagrali wzruszającego „Beniamina” i skocznego „Aborygena”. Był też akcent świąteczny w postaci utworu „Stać się innym”. Mam wrażenie, że takie koncerty mają w sobie jakąś magię. Miał być to koncert podobno siedzący, przynajmniej tak wskazywało przygotowanie klubu jednak jak długo można siedzieć przy dźwiękach „Chermana” czy „Jeden raz odwiedzamy świat”. Jednak utworem, który poderwał z krzeseł całą publiczność okazało się „O sobie samym”. Zapraszamy więc do obejrzenia kilku foto pocztówek zarówno z próby jak i z koncertu.

Na koncercie było tak…

 

Za możliwość przygotowania materiału dziękujemy Agencji Artystycznej Perspektywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.