Frankestein Children zapowiadają trzecią płytę singlem „Sen”

Frankestein Children zaprezentowali wczoraj pierwszy singiel zapowiadający ich – już trzeci w dorobku artystycznym – album długogrający. Do utworu zatytułowanego „Sen” powstał również interesujący teledysk.

Zespół wywodzący się z okolic Wrocławia i z tym miastem głównie związany konsekwentnie rozwiaja swoją muzyczną pasję z zachwycającymi efektami. Po wydaniu Epki w 2013 roku przyszedł czas na debiutancki krążek „I’m Here Somewhere”, którym grupa na poważnie zaistniała na rynku muzycznym. Wiosną ubiegłego roku, na kilka dni przed koncertem na poznańskim Enea Spring Break Frankenstein Children publikują „Patience”, która zbierając bardzo dobre recenzje znaczne poszerzyła grono sympatyków zespołu.

Dziś panowie zdecydowanie nie myślą o spoczywaniu na laurach, wręcz przeciwnie – kują żelazo póki gorące i prezentują singiel promujący ich najnowsze wydawnictwo. „Sen” to zdecydowanie nowe brzmienie w dorobku zespołu, nie porównywale z żadnym wcześniejszym nagraniem grupy. Co to może oznaczać? Że już niedługo Frankestein Children zaskoczą nas – ponownie – swoją wyjątkową i niepowtarzalną muzyką! Z niecierpliwością i ogromną ciekawością wyczekujemy nowości!


#gwiazdynarozbiegu: Frankenstein Children – “Jeśli wewnętrznie będziemy się rozwijać i poszerzać horyzonty to też muzyka będzie inna”

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/frankenstein.children/

Instagram: https://www.instagram.com/frankenstein.children/