“Get Money” ‒ kolejny utwór DANE’a już w sieci

DANE – Damian Stankiewicz, fot. Michał Baczyński Migawka (43)

DANE idzie jak burza i znowu zaskakuje świeżym, elektronicznym brzmieniem. Od 22 maja w sieci można posłuchać jego najnowszego utworu Get Money.


Po kilku tygodniach od premiery dobrze przyjętego singla To Me, wyprodukowanego z niderlandzką wytwórnią Sygye, Damian Stankiewicz aka DANE postanowił podzielić się kolejnym utworem w sieci.

Myślę, że Get Money może spodobać się fanom grubej linii basowej połączonej z mocnymi trapowymi i dubstepowymi dźwiękami ‒ podkreślił DANE. ‒ W muzyce najważniejsza jest dla mnie mocna dawka energii i myślę, że zarówno To Me, jak i Get Money to brzmienia, które zadziałają na osoby, poszukujące podobnych muzycznych wrażeń ‒ dodał.


Get Money to kolejny numer, pokazujący potencjał młodego artysty. Warto zaznaczyć, że DANE zbierał szlify producenckie w prestiżowej szkole w Amsterdamie. Warsztatowo jest to kolejny krok naprzód w karierze muzycznej 18-latka.

DANE wychodzi również naprzeciw wszystkim, którym brakuje aktualnie koncertów na żywo. Na jego facebookowym profilu od dwóch miesięcy można wpadać na live sety, gdzie również usłyszymy jego najnowsze utwory: https://www.facebook.com/Danemusicofficial/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.