Główny Zawór Jazzu w Poznaniu, czyli finał trasy Retropląsy

Już 28 listopada 2019 formacja Główny Zawór Jazzu zagra finałowy koncert trasy Retropląsy. Wszytko rozegra się w czwartkowy wieczór w Blue Note w Poznaniu.


Główny Zawór Jazzu to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych.

Dziewięcioosobowy skład z Poznania łamie bariery międzygatunkowe w utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Margaret czy Perfect i wielu, wielu innych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu.


28.11.2019 o godzinie 20:00 w Blue Note Poznań odbędzie się koncert zespołu Główny Zawór Jazzu. Jednocześnie jest to osiemnasty i zarazem ostatni koncert na trasie RETROPLĄSY. Po koncercie odbędzie się swingowa potańcówka!

Mile widziane stroje w klimacie lat 20’/30’/40′

Bilety dostępne w klubie oraz w sklepie Art-Rock, a także w sieci: https://www.bilety24.pl/koncert/glowny-zawor-jazzu-55096


Zobacz więcej:

Strona Oficjalna

Facebook

YouTube