Golden Life z premierą teledysku do singla „Kochaj Siebie”

Dosłownie kilka minut temu, tj. 16 stycznia o godzinie 12, odbyła się premiera najnowszego teledysku grupy Golden Life. To ilustracja do singla o motywującym tytule „Kochaj Siebie”, pochodzącego z albumu „7”.


Gdańska formacja z Adamem Wolskim na czele została powołana do życia w 1987 roku, zatem świętuje aktualnie trzydziestolecie pracy artystycznej. Przez ten czas muzycy dali poznać się jako twórcy przebojowych utworów, łączących rockowe kompozycje z tekstami niepozbawionymi głębokiego przekazu. Przykład takiego zespojenia stanowi właśnie „Kochaj Siebie”.


„Kochaj Siebie” to piosenka o samoakceptacji, czyli o czymś, o co coraz trudniej – wyjaśnia wokalista. – Spędzając czas przed monitorem komputera, narażeni jesteśmy na ciągły atak, czyli modny „hate” i zaczynamy wątpić… w siebie! Ludzie krytykują się za to, jaka jest ich natura, nie potrafią dostrzec, że całe ich piękno tkwi w tym, iż są, jacy są. Po co? Pewnych rzeczy nie zmienimy, a łatwiej będzie poznać i pokochać samego siebie takim, jakim się jest. I w końcu wybaczyć sobie różne słabości i niedociągnięcia.Zajrzyj po więcej:

Golden Life na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.