Gooral przedstawia kawałek „Krywaniu”

Ethno Elektro, energetyczna mieszanka folku, elektro, downtempo i orientali, zyskuje kolejną odsłonę! Gooral powraca ze swoim niezwykłym projektem, prezentując teledysk do kawałka „Krywaniu„. Wyjątkowy numer, oparty na hipnotyzującym bicie Goorala, spotyka tutaj folkowe wpływy formacji Psio Crew.

Ethno Elektro 2„, wyjątkowy projekt Mateusza Górnego znanego jako Gooral, to niezwykła mieszanka stylów. Na dwóch krążkach odnajdziemy między innymi klimaty folkowe, zaczerpnięte z kultury Podhala i Beskidów. Nie zabraknie też kompozycji bazujących na orientalnych rytmach i oryginalnych brzmień, utrzymanych w stylu downtempo. Wszystkie te inspiracje sprawiają, że muzyka Goorala jest wyjątkowo oryginalnym, osobnym zjawiskiem na polskiej scenie, a „Ethno Elektro 2” jest niezwykłym, różnorodnym projektem.

Krywaniu„, nowość od Goorala, to gratka dla słuchaczy elektroniki. hipnotyzujący, downtempowy bit spotyka się tutaj z ludową melodią i charakterystycznym góralskim śpiewem członków formacji Psio Crew i klimatycznymi partiami skrzypiec w wykonaniu Stanisława Leszczyńskiego. „Krywaniu” to „wolna” odsłona, tej części projektu, w której entorytmy z całego świata zyskują oryginalne, downtempowe aranżacje. Muzyce towarzyszy teledysk stworzony przez Rogera Wanke, fotografika i twórcę filmów wideo.


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.