Dawid Podsiadło dla WOŚP. Wylicytuj bilety na trasę LEŚNA MUZYKA

Dawid Podsiadło, fot. Michał Murawski

Wielu artystów dokłada swoją cegiełkę to Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy Jurka Owsiaka. Dawid Podsiadło również postanowił włączyć się w tę szlachetną akcję – sprawdźcie co przygotował!

Nie płyta, nie kolacja a dwa bilety na każdy z koncertów zbliżającej się i wyprzedanej od dawna trasy LEŚNA MUZYKA. Oprócz uczestnictwa w koncercie podczas którego Dawid razem z zespołem zaprezentuje akustyczne aranżacje swoich utworów zwycięzca licytacji będzie mógł zobaczyć jak cała trasa wygląda od kuchni – garderoby, backstage, wszystko to co dzieje się z drugiej strony sceny 🙂

SPRAWDŹ AUKCJE


“Jak co roku gramy z WOŚP, i tym razem na aukcje trafiają od nas zaproszenia na każdy z koncertów w ramach “Leśnej Muzyki”.
To wyjątkowa trasa, bo pierwsza którą zagramy w nowym składzie i z zupełnie nowymi aranżacjami. Zaproszenia, które dla Was mamy, też są wyjątkowe, bo chcemy zabrać Was w kulisy naszych koncertów, zaprosić do garderoby, pogadać i pokazać, jak to wszystko wygląda od kuchni.
Pośmiejemy się, zrobimy pamiątkowe zdjęcia – będzie naprawdę miło, albo bardzo bardzo miło. Dużo zależy od pogody.” – Dawid Podsiadło

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/podsiadlo.dawid/

Instagram: https://www.instagram.com/dylanwishop/

PODZIEL SIĘ