Najgorętsza szestnastka #Hot16Challenge2 – ZAGŁOSUJ

Fot. viva.pl

Druga edycja #Hot16Challenge powoli dobiega końca, etap kulminacyjny już za nami, postanowiliśmy wybrać najgorętszą szesnastkę. Spośród ponad 800 nominowanych twórców, wybraliśmy zaledwie kilkanastu na których możecie oddać swój głos w poniższej ankiecie. Wynikami podzielimy się pierwszego dnia czerwca 🙂 

Na czym polega akcja, od której zatrząsnął się Internet, która zdominowała Kartę Na Czasie YouTube, w której udział brali raperzy, muzycy alternatywni, klasyczni, aktorzy, dziennkarze, prezenterzy, a nawet politycy? #Hot16Challenge2 to ogólnopolska akcja muzyczna zainicjowana przez rapera Karola „Solara” Poziemskiego w sierpniu 2014 roku, a jej druga edycja w kwietniu 2020.

Zgodnie z jej zasadami każdy artysta w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji musi nagrać 16-wersową zwrotkę pod dowolny beat i nominować do tego samego zadania kolejnych wykonawców.

Akcji przyświecał przede wszystkim cel charytatywny – zbiórka funduszy na rzecz personelu medycznego, w celu wsparcia go w walce z koronawirusem, organizowana w serwisie siepomaga.pl. Dziś na koncie fundacji znajduje się ponad 3 mln zł z ponad 83 tysięcy wpłat.

Kto wykonał najgorętszą szestnastkę #Hot16Challenge2 ? Zagłosuj!


Zajrzyj po więcej:

www: https://hot16challenge2.pl/

PODZIEL SIĘ
avatar
150
  Bądź na bieżąco  
Powiadom o