Zalewski, Rosalie., Karaś/Rogucki w dzisiejszym finale Top Model

81
Krzysztof Zalewski, (materiały prasowe)

Dziś ostatni odcinek TVN – owskiego programu rozrywkowego Top Model. Finał uświetnią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Krzysztof Zalewski, Rosalie. oraz nowy projekt Kuby Karasia i Piotra Roguckiego – Karaś/Rogucki. Start 21:30.

Krzysztof Zalewski zaśpiewa w finałowym odcinku Top Model. Muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Ma na koncie 4 albumy solowe: “Pistolet” (2004), “Zelig” (2013), “Złoto” (2016) i “Zalewski śpiewa Niemena” (2018). Aktualnie pracuje nada nową płytą.

Rosalie. – wokalistka jest obdarzona charakterystycznym głosem. Jej debiutancki album “Flashback” jest jedną z najciekawszych płyt 2018 roku. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hop’u lat ’80/’90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki.

Duet Karaś/Rogucki także wystąpi podczas finału Top Model. Kuba Karaś – połówka The Dumplings i Piotr Rogucki z zespołu Coma połączyli siły. Panowie pracują nad wspólną płytą, która ukaże się na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax. Kuba odpowiada za produkcje, a Piotr zajmuje się tekstami. Zapowiedzią albumu jest utwór “1996”, który przygotowali na potrzeby wydawnictwa “T.Cover”.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/TopModelTVN/

Instagram: https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/

www: https://topmodel.tvn.pl/

PODZIEL SIĘ
studentka administracji i zarządzania publicznego, zakochana w dźwiękach piana i gitary! kompletnie nierozważna i nieromantyczna, ale za to często uśmiechnięta :)