Gorgonzolla prezentuje teledysk do utworu ,,Razem”

Trzeci singiel z wydanego w kwietniu 2016 albumu zespołu Gorgonzolla pod tytułem ,,Eksploatowani” doczekał się teledysku. Wyjątkowy obraz jest podziękowaniem dla przyjaciół i bliskich zespołu.


Utwór ,,Razem” od zawsze był dedykowany przyjaciołom, którzy często w najcięższych chwilach potrafią pomóc. Kompozycja z płyty ,,Eksploatowani”  stanowi tak zwany otwieracz na koncertach grupy, a fani podkreślają, że utwór jest dla nich czymś w rodzaju hymnu przyjaźni.

Realizacją klipu oraz montażem zajął się wokalista zespołu – Dominik ,,Kudłaty” Pajewski. Jak podkreśla zespół:

To ważny dla nas kawałek, który pokazuje wyjątkowy dla nas czas. To był moment ślubów w zespole i chcieliśmy to jakoś umieścić w tym teledysku. Spokojnie, nie zrobiliśmy z tego weselnego klipu. Nie zabrakło w tym obrazie naszych przyjaciół i naszych najbliższych, którzy jak zawsze podkreślamy, mają gigantyczny wpływ na nasz rozwój.


Niekótrzy mogą być zdziwieni, ponieważ w klipie możemy zobaczyć Zenka Kupatasę z grupy Kabanos. Jak odpowiada zespół, nie jest to przypadek:

Zenek jest bardzo ważną postacią dla Gorgonzolli. To właśnie dzięki jego wsparciu dotarliśmy do szerszego grona odbiorców. Zenek potrafił też obiektywnie ocenić nasz krążek, dając bardzo cenne rady. Dodatkowo, tam gdzie Zenek, tam pozytywna energia.


Album ,,Eksploatowani” ukazał się w kwietniu 2016 roku, na krążek złożyło się 10 autorskich kompozycji zespołu, które w pełni odzwierciedlają styl jaki obrała Gorgonzolla.Zajrzyj po więcej : 

Gorgonzolla na Facebooku

Gorgonzolla na YouTube

Gorgonzolla na SoundCloud

Gorgonzolla na Instagramie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.