Gorgonzolla zaprasza na „Konsumpcję”, czyli premierowy koncert nowego krążka

19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek „Konsumpcja”, zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.


Nad albumem „Konsumpcja” zespół Gorgonzolla pracował trzy lata. Po świetnie przyjętym debiucie, który zaprowadził grupę na Przystanek Woodstock i został doceniony między innymi przez Teraz ROCK, Antyradio, a przede wszystkim słuchaczy, przyszła pora na kontynuację.


„Konsumpcja” to 12 autorskich kompozycji, z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa, znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. 19 października, w warszawskim klubie Potok, odbędzie się uroczysta premiera wspomnianego krążka, który zostanie zagrany w całości.


Gorgonzolla / Konsumpcja – okładka płyty

„To dla nas bardzo ważny dzień i bardzo ważny, drugi album. Zagramy w całości „Konsumpcję”, jednak nie zabraknie kilku, bardzo lubianych numerów z debiutanckiego krążka „Eksploatowani”. Pracowaliśmy nad tym trzy lata, teraz czas sprawdzić, jak to wszystko działa na żywo. Oczywiście, warto pojawić się już o 19:00, ponieważ gościnnie pojawią się zespoły Amarena i Hate’s Peach.


Co, gdzie, kiedy?

Gdzie: DRUGI DOM LUDZI ROCKA – POTOCKA 14 – WARSZAWA

Kiedy: 19 PAŹDZIERNIKA

O której: 19:00

Za ile: 15 ZŁ – PŁATNE NA BRAMCE


Zobacz więcej:

Wydarzenie na FB

Facebook

You Tube