Goście na MAGENTA TOUR Pezeta

Już w najbliższą sobotę, 22 lutego, ruszy Magenta Tour – trasa koncertowa Pezeta obejmująca 4 duże miasta. Dziś artysta ogłosił jakich gości będzie można z nim usłyszeć na pierwszych trzech koncertach – będą to Ten Typ Mes, Onar, Oki, Małolat i Bryndal.

Ten Typ Mes, Małolat i Bryndal wystąpią z Pezetem w Gdyni (22 lutego), w Katowicach (6 marca) i we Wrocławiu (10 marca), Onara usłyszymy w Katowicach i we Wrocławiu, Oki na scenie pojawi się na wrocławskim koncercie.

Goście zaproszeni na warszawski koncert mają zostać ogłoszeni wkrótce.


W sprzedaży dostępny jest również limitowany merch Pezet „Muzyka Współczesna”. Kolekcja składająca się z bluz, koszulek, czapek i skarpetek dostępna jest wyłącznie w internetowej przedsprzedaży za pośrednictwem strony eBilet.pl/pezet. Zakupione produkty będzie można odebrać osobiście podczas jednego z czterech koncertów w ramach trasy „Magenta Tour”.

Najnowszy album Pezeta „Muzyka Współczesna” ukazał się 27 września. Płyta bardzo szybko pokryła się platyną. Wydawnictwo znalazło się również w czołówkach rankingów najlepszych płyt 2019 roku.


Magenta Tour:

22 lutego – Gdynia – Gdynia Arena
6 marca – Katowice – MCK Katowice
10 marca – Wrocław – Hala Stulecia
5 kwietnia – Warszawa – COS Torwar

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/pezet81/

Instagram: https://www.instagram.com/pezetofficial/