Gromee i Lukas Meijer z teledyskiem do singla „Without You”

Teledysk do singla „Without You” Gromeego i Lukasa Meijera jest już dostępny na YoTub i Vevo. „Without You” opowiada o uczuciu, które pojawia się, gdy w życiu odnajdziemy kogoś, kogo naprawdę kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez tej osoby.


„Without You” to nowy singiel producenta muzycznego i DJ Gromee. Utwór jest połączeniem muzyki klubowej i rockowej. Po ogromnych sukcesach, jakie odniósł na rynku muzycznym z utworami „Fearless”, „Spirit” i „Runaway”, artysta zaskakuje nas ponownie. Tym razem w swojej produkcji użył mocnych gitarowych brzmień, idealnie komponujących się z głosem wokalisty.


Do nagrania ukazał się właśnie teledysk. Ten przepełniony emocjami i tańcem obraz stworzył Michał Braum, odpowiedzialny również za klip do „Fearless” (obejrzany na YouTube blisko 16 milionów razy). Zdjęcia do „Without You” powstały na słonecznej Teneryfie.


Singiel to owoc współpracy  ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem, od lat zajmującym się muzyką oraz komponowaniem, tworząc i śpiewając w szwedzkim zespole rockowym No Sleep For Lucy.


Zajrzyj po więcej:

Gromee na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.