Gromee otworzy Mistrzostwa Europy w siatkówce!

Już jutro na PGE Narodowym Ceremonią i Meczem Otwarcia zainaugurowane zostaną CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.

                      

Ceremonię otwarcia rozpocznie Gromee przygotowanym przez siebie medleyem przebojów oraz muzyką skomponowaną specjalnie na tę okazję. Jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Każda jego produkcja stanowi komercyjny sukces. „Follow You” otrzymał status Złotej Płyty, „Fearless” i „Spirit” pokryły się Platyną, a ten ostatni znalazł się na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych! Obecnie artysta promuje swój wakacyjny hit „Runaway” oraz remix utworu „Nieprawda” Ani Dąbrowskiej.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Publiczność na koncertach bawi tak własnymi utworami, jak i starannie wyselekcjonowanymi remiksami popularnych utworów innych artystów. Dzielił scenę z takimi artystami, jak: Elton John, Mariah Carey, Enrique Iglesias czy Alan Walker. W tym roku został najlepszym DJ-em/producentem muzycznym Eska Music Awards.

Zapraszamy do obejrzenia teledysków artysty, jako przedsmaku jutrzejszego wydarzenia:

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn zostaną rozegrane na pięciu arenach w całej Polsce: PGE Narodowym w Warszawie, katowickim Spodku, TAURON Arenie Kraków, Azoty Arenie w Szczecinie i ERGO Arenie w Gdańsku/Sopocie. Mecz otwarcia, jak podczas pamiętnych Mistrzostwa Świata w 2014 roku, rozpocznie mecz Polaków z Serbami na PGE Narodowym w Warszawie.

Mistrzostwa rozpoczną się 24 sierpnia, a finał z krakowskiej TAURON Areny kibice zobaczą 3 września. Ceremonia Otwarcia oraz wszystkie mecze mistrzostw będą transmitowane na antenach Telewizji Polsat.

GROMEE w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

Sony Music w sieci:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.