GrubSon z klipem do singla „Cwany lis”

„Cwany lis” to piąty singiel promujący „Gatunek L”, najnowszy album GrubSona. Płyta w dwóch edycjach – normalnej i limitowanej z nowelą – trafiała w ręce słuchaczy nakładem Wydawnictwa Agora i Supa’high Music.

„Cwany lis” jest najambitniejszą produkcją ze wszystkich dotychczasowych, które promowały „Gatunek L”. Ekipa zdjęciowa przez całe dwa dni kręciła klip w Pałacu w Bożkowie, a przygotowania do realizacji zajęły prawie dwa miesiące.

Myślę, że poza samym tematem piosenki, po tym teledysku widać, że cały nasz zespół po prostu kocha filmy – mówi GrubSon. – Od czasu „Nie jestem” nie nakręciliśmy niczego, co w produkcji aż do tego stopnia przypominałoby kręcenie filmu fabularnego. Jesteśmy wszyscy bardzo dumni z efektu końcowego… i na szczęście w produkcję nie były zaangażowane żadne cwane lisy.

„Cwany lis” produkcyjnie zdecydowanie robi wrażenie. Wszystkie kadry zostały skrupulatnie zaplanowane, a całą narrację zbudowano na klimacie i atmosferze tajemnicy i niepokoju. Całość zabiera nas do wnętrza głowy bohatera, pokazując, kim w życiu każdego z nas może być „cwany lis”.

Reżyserią teledysku zajął się Michał Schwierc z SCH Media, a za scenariusz odpowiada tym razem autorskie trio składające się z GrubSona, Michała Schwierca i Przemka Corso, będącego również autorem noweli „Gatunek L” dostępnej z limitowaną edycją płyty. Asystentem operatora był Łukasz Wijas.


muzyka: WOJCIECH „SODRUMATIC” RUSINEK
słowa: TOMASZ „GRUBSON” IWANCA
gitara elektryczna: KUBA MITORAJ
mix i mastering: MICHAŁ „EPROM” BAJ
scenariusz: GruBson / Przemek Corso
reżyseria / zdjęcia / montaż / postprodukcja: Michał Schwierc ( www.schmedia.pl )
asystent operatora: Łukasz Wijas
kierownictwo produkcji: Mateusz Babiarz / Michał Schwierc
pomoc na planie: Grzegorz Groniec / Jakub Wójcikowski
wynajem oświetlenia: Big Bang Film
rekwizyty: Gosia „MAUKO” Korczak

Zajrzyj po więcej:

GruBson na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.