Grubson z pierwszą zapowiedzią nowego albumu

Prawdopodobnie nie ma osoby, która nie kojarzy polskiego rapera – Grubsona. Nie musi znać jego twórczości – sam pseudonim wystarcza. Właśnie Pan Tomasz postanowił, nagle, zaprezentować pierwszy singiel zapowiadający jego nowy, siódmy już album!

Kwarantanna panująca w Polsce i na świecie może zaowocować dobrą motywacją i kreatywnością wśród artystów – taką drogę wybrał również Grubson, który powiadomił o nowym singlu o tytule „Umysł” z wyjątkowym teledyskiem. Tak muzyk wyraził się na ten temat: „Zerwijmy męczące nas blokady i uwolnijmy głowę od złych emocji, zbędnych myśli, od tego, co nas więzi i nie pozwala iść dalej. Dajmy sobie przestrzeń i swobodę, bez ocen, barier, granic, które często narzucamy sobie sami. Bądźmy TU I TERAZ. Teledysk powstał w okresie kwarantanny domowej związanej z epidemią wirusa COVID-19. Dziękuję, że mimo tego iż każdy był w swoim domu, wspólnymi siłami udało nam się stworzyć taki ładny obrazek. Pamiętajmy, że tworzymy jeden organizm – nie tylko w trudnych chwilach, ale przez cały czas„.

Tekst napisał sam artysta, a muzykę współtworzył z Jakubem Mitorajem. Wszyscy inni, wspaniali ludzie, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu to Piotr KrawczykMichał BajMichał SchwiercMichał JagiełłoBartłomiej WalczukJulia Konopka oraz Joanna Krawiec.

W wyjątkowym teledysku wystąpili m.in.: BovskaCzesław MozilAnia RusowiczGabi DrzewieckaMajka JeżowskaMagdalena LamparskaPawbeatsJankesAleksandra PopławskaBarbara Kurdej-SzatanRafał SzatanMałgorzata KożuchowskaMesajahIgor WalaszekPiotr Rogucki czy Pola Rise.


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.