GrubSon zapowiada szalony klip. Zobacz zwiastun z tłumaczeniem w j. migowym!

 

Już w najbliższy wtorek, 22.03, o godz. 17 na kanale MaxFloRecTV pojawi się nowe wideo GrubSona. Teledysk towarzyszyć będzie utworowi „Nie jestem” z nominowanej do Fryderyków 2016 płyty „Holizm”. Od kilku dni w internecie krąży nietypowa, ponad 2-minutowa zapowiedź tego wydarzenia. 

„Holizm” ukazał się nakładem MaxFloRec w marcu 2015r. Niedawno otrzymał nominację do nagrody muzycznej Fryderyk 2016 w kat. Album Roku Hip-Hop. 4 marca 2016r. z okazji rocznicy wydania płyty na kanał MaxFloRecTV trafił ekskluzywny bonus – niepublikowany dotąd nigdzie indziej utwór „Get out (wyjazd)” z gościnnym udziałem Resoterica.


 Funkcję specjalną w klipie pełnić będzie Iwona Cichosz z serwisu Migam.org, którą możemy zobaczyć już w trailerze. To ona pozwoli na dostarczenie wrażeń grupie niesłyszących i niedosłyszących odbiorców GrubSona. Przetłumaczy utwór „Nie jestem” na Polski Język Migowy, czyli naturalny język Głuchych.

Za dostarczenie niezapomnianych wrażeń odpowiedzialni będą także: Michał Jagiełło (reżyseria, zdjęcia, montaż), Michał Schwierc (reżyseria, zdjęcia) i MaxFloRec (wydawca płyty „Holizm”). W wyjątkowe kreacje aktorskie wcielą się m.in.: Jarecki, DJ BRK i członkowie Sanepid Live Bandu.

W oficjalnym zwiastunie klipu zobaczyć możemy charakterystyczne punkty na mapie… Rybnika, rodzinnego i obecnego miasta GrubSona. Ciekawych obiektów tego miasta nie  zabraknie również w samym teledysku. Miasto zaangażowało się w powstanie, jak i promocję klipu. Pod adresem Rybnik.eu dostępna jest fotorelacja z planu zdjęciowego .


Wiadomo, że jestem daleki od zamykania się na jeden rodzaj muzyki. „Holizm” to bardzo zróżnicowana płyta. Zawiera dojrzalsze niż na poprzednich krążkach teksty. Jest wyjątkowa choćby ze względu na obecność live bandu w paru numerach. – mówi o swoim najnowszym albumie GrubSon.


Oficjalny trailer: GrubSon – Nie jestem

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *