„Grunge Hero” – nowy singiel od Double Blind. Zagraj w specjalną grę, by posłuchać utworu przed zaplanowaną premierą

Double Blind wraca do gry w nietypowym stylu. Zespół rodem z Tych właśnie zakończyli pracę nad swoim drugim studyjnym albumem. Idąc z duchem czasu, do słuchania singla promującego nowe wydawnictwo zachęcają w bardzo… „smarfonowy” sposób! Jaki? Sami się przekonajcie!


Chłopaki wpadli na pomysł, by stworzyć grę na smartfona, dzięki której użytkownicy nie dość, że dobrze będą się bawić to jeszcze przypomną sobie utwory z debiutanckiej płyty zespołu. Osoby wytrwałe, które osiągną odpowiednie rezultaty, w nagrodę będą mogły posłuchać singla promującego z najnowszej płyty i nie tylko.W wydarzeniu na Facebook czytamy: „Serdecznie zapraszamy Was do zagrania w naszą grę mobilną: „Grunge Hero”! Grę zapowiadaliśmy jakiś czas temu na antenie Trójki, teraz możemy Wam ją zaprezentować. Dzięki grze, oprócz zapewnienia sobie dobrej zabawy, możecie również przypomnieć sobie nasze numery z albumu „Basement Dolls” oraz posłuchać nowego materiału szybciej niż inni!

Jak zagrać? Pobierz całkowicie darmowo grę, zainstaluj na swoim telefonie, zbieraj punkty i odblokuj numer z nadchodzącego albumu „Find a way”! Mamy dla Was również mały konkurs. Osoba, która jako pierwsza odblokuje utwór z nowego albumu otrzyma od nas płytę (zaraz po oficjalnej premierze albumu)! Weryfikacja zwycięzcy będzie prosta – dopiero po odblokowaniu piosenki poznacie jej tytuł, ten kto pierwszy poda go na naszym fanpage’u ten wygrywa!” (https://www.facebook.com/events/286548958679840/)Pomysłodawcą i wykonawcą gry jest Rafał Obrębski.

Gra do pobrania pod linkiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.obrebskki.DoubleBlindHero2


Zobacz więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.