Grzegorz Kloc wystąpi w Stodole

Już 11 maja br. Grzegorz Kloc zaprezentuje się w warszawskim klubie Stodoła. Będzie to koncert wyjątkowy, ponieważ połączony z premierą nowej płyty wokalisty. Zapowiada się prawdziwa „Eksplozja” dźwięków!


W ramach występu usłyszymy doskonale przeboje muzyka oraz utwory pochodzące z aktualnie promowanego albumu. Po bardzo dobrym przyjęciu krążka „Idę po wodzie” Grzegorz Kloc powraca bowiem z trzynastoma premierowymi kompozycjami. Za cechy charakterystyczne wydawnictwa „Eksplozja” uznać należy gitarowe, soczyste brzmienia, jednak nie zabraknie tu również brzmień przestrzennych, nowoczesnych akcentów i instrumentarium wzbogaconego o smyczki, fortepian i kobzę. Na płycie znajdziemy ponadto kilka duetów, ciekawe chóry, a w powstanie nagrania tytułowego zaangażował się raper Kolah.


Grzegorz Kloc jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków chrześcijańskich, artystą śpiewającym piosenki z przesłaniem. To wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny. Na swoim koncie ma trzy solowe albumy, czyli „Na skrzydłach miłości”, „Powrót Łazarza” i „Idę po wodzie”, oraz setki koncertów zagranych w Polsce i poza granicami kraju. Współpracował między innymi z formacjami Sixteen, Daab i DeMono, a także Natalią Kukulską, Natalią Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz czy Anita Lipnicką.Podczas występu Grzegorzowi na scenie towarzyszyć będą goście oraz zespół w składzie: Kornel Popławski – gitara basowa, Konrad Zieliński – perkusja, Paweł Zaręba – gitara. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19.30. Bilety dostępne są w dwóch wariantach cenowych: 35 złotych w przedsprzedaży i 45 złotych w dniu koncertu. Nabędziemy je w kasie Klubu Stodoła przy ulicy Batorego 10 oraz za pośrednictwem stron www.stodola.pl, www.eventim.pl i  www.ebilet.pl.


Zajrzyj po więcej:

Grzegorz Kloc na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.