Grzegorz Kloc z teledyskiem do utworu „Za to że… ( Więzień Wolności)”

Grzegorz Kloc zaprezentował teledysk do singla zatytułowanego „Za to że… (Więzień Wolności)”. Utwór ten zapowiada nową płytę EP muzyka. Premiera owego krążka odbędzie się 9 listopada br. w warszawskim klubie Stodoła.


Na wspomnianym koncercie usłyszymy materiał z trzech wydawnictw Grzegorza Kloca, a także premierowe kompozycje z nowego albumu. Wokalista zaprezentuje ponadto utwory innych wykonawców.


Wydarzenie jest podsumowaniem dwudziestoletniej działalności Grzegorza, dlatego nie zabraknie wyjątkowym gości. Piosenkarzowi  na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Kornel Popławski (gitara basowa), Konrad Zieliński (perkusja), Paweł Zaręba (gitara) i wielu innych muzyków.


Na  EP znajdzie się pięć utworów zapowiadających nowy duży album, którego premierę zaplanowano na pierwszą połowę 2018 roku.Grzegorz Kloc to wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny. Urodził się 15 maja 1972 w Lublinie. Współpracował między innymi z Natalią Niemen, DeMono, DaabRyszardem Rynkowskim, Mietkiem Szcześniakiem, Beatą Bednarz Anitą Lipnicką. W wieku dwudziestu lat wyjechał do Warszawy, gdzie już pół roku później został gitarzystą Natalii Kukulskiej, nagrywając z nią  jej debiutancka płytę „Światło”. Do największych osiągnięć muzyka należy też współpraca z Marylą Rodowicz i napisanie dla niej utworu na kompilację Radia Zet „Anioły pilnują nas”. Nagranie ukazało się ponadto na składance z największymi przebojami wokalistki.


Dla zespołu Sixteen Grzegorz stworzył „Spadające myśli”, czyli pierwszy singiel z platynowej płyty „Lawa”. Jako wokalista Seventeen słyszeliśmy go w piosenkach „Niezwyczajna miłość” i „Daj słowo”.


Zajrzyj po więcej:

Grzegorz Kloc na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.