HARLEM powraca z nowym singlem – „Mój Dobry Dzień”

Harlem to zespół, który w latach 90-tych wiódł prym na polskiej senie rockowej. Od ponad 25 lat ich piosenki cieszą się powodzeniem wśród fanów zarówno młodych ciałem, jak i duchem.


11 października br. zespół HARLEM zaprezentował swój najnowszy singiel „Mój Dobry Dzień”. Na fanów zespołu czekała spora niespodzianka, bo tym razem zespół zaprosił do współpracy przy nagraniu tego utworu wokalistę – Tomasza Fridrycha.

Nowa piosenka – „Mój dobry dzień”, do której słowa napisał Krzysztof Jaworski, to „skuteczny antydepresant” na jesienną porę. Utwór jest dowodem na to, że kapela potrafi odnaleźć się we wszystkich odcieniach muzyki.

To krótka opowieść o metamorfozie, rozwiewaniu wątpliwości, podparta scenami, które w sposób symboliczny otwierają nas na życie.


Zespół HARLEM w składzie:Zespół HARLEM w składzie: Krzysztof Jaworski „Dżawor” – gitara elektryczna, Cezary Kaźmierczak „Kaz” – instrumenty klawiszowe, Stanisław Czeczot – gitara basowa, Dominik Brzuzy-Jędrzejczyk – perkusja
oraz po raz pierwszy Tomasz Fridrych – wokal

„Piosenka została napisana z myślą o nas wszystkich. Pytania które sobie zadajemy i poszukiwanie na nie odpowiedzi, towarzyszy nam każdego dnia. Trwałą i dobrą receptą na szczęście jest wiara w SIEBIE i pozytywne postrzeganie świata – dzięki któremu kreujemy naszą rzeczywistość. Wątpliwości będą zawsze, ale to my TWORZYMY NASZ DOBRY DZIEŃ! ” – Krzysztof „Dżawor” Jaworski.


TELEDYSK:
Reżyseria/Scenariusz: Marcin Jans
Zdjęcia: Krzysztof Mordak
Fotosy: Dawid Szablewski, Natalia Wierzbicka (www.fotowierzba.pl)
Montaż: Michał Zbojna
W teledysku wystąpili: Tomasz Fridrych, Dagmara Bryzek, Natalia Wierzbicka oraz HARLEM (Krzysztof Jaworski, Cezary Kaźmierczak, Stanisław Czeczot, Dominik Brzuzy-Jędrzejczyk)


Zobacz więcej:

Strona oficjalna

Facebook