„Hej Wy” – najnowszy videoklip od Korteza

Wytwórnia Jazzboy prezentuje najnowszy teledysk do piosenki Korteza „Hej Wy”, jednocześnie promującej zbliżającą się jesienną trasę artysty o tym samym tytule, która w większości została już wyprzedana oraz płytę „Mini dom”, której premierę zaplanowano na najbliższy piątek (21.09).

Kortez pracując nad swoim drugim albumem „Mój dom” nagrał 15 piosenek, z czego tylko 9 weszło w skład tracklisty, pozostałe 5 systematycznie ukazywały się na EP – kach artysty: „Dobry moment EP” oraz „Dobrze, że Cię mam EP”. Ostatnia, szósta pod tytułem „Hej Wy” ukazała się prawie po roku z teledyskiem w reżyserii Agaty Trafalskiej, która znana jest również z prac nad tekstami do piosenek Korteza. W klipie występuje sam muzyk, w towarzystwie instrumentów stojących na scenie. Główną rolę odgrywa światło i detale, na które padają zbliżenia.

Piosenka „Hej Wy” wraz z pozostałą piątką oraz utworem „Kamerdyner”, który promuje film o tym samym tytule znajdzie się na dodatku płytowym „Mini dom” do albumu „Mój dom”, którego premiera miała miejsce prawie rok temu.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kortezjazzboy/

www: http://www.jazzboy.pl/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCimvmT1AvCCZ0tbQpvAHphg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.