Henry No Hurry zagra trasę po… schroniskach górskich!

Od wschodu Polski po zachód. Raz wyżej, raz niżej… Henry No Hurry zagra trasę koncertową po… schroniskach górskich. Kiedy? W sierpniu. Każdy z koncertów rozpocznie się o godz. 20.00. Oto plan:

10.08 – Komańcza – Smolnik nad Osławą – Zagroda Chryszczata

11.08 – Rabe – Baza Namiotowa Rabe

13.08 – Polańczyk – Bjorkowo

14.08 – Dołżyca – Hipisówka

15.08 – Piwniczna Zdrój – Chatka Magóry

16.08 – Bystrzyca Kłodzka – Jagodna w Górach Bystrzyckich

17.08 – Jugów – Bukowa Chata

23.08 – Miedzianka – Miedzianka Fest

Skąd  pomysł na trasę po schroniskach? – Kocham góry. Jest w nich Tajemnica, coś prawdziwego, szczerego, wymykającego się słowom – mówi Wawrzyniec Dąbrowski występujący jako Henry No Hurry – Podobnie jak spotkania, do których tam dochodzi. W góry rzadko kto trafia przypadkowo… Poza tym, temu projektowi (Henry No Hurry) od początku przypisana jest pewnego rodzaju przewrotność. Nie jeżdżę do dużych miast, aby grać dla licznej publiczności. Przyjąłem kierunek odwrotny. Trasa po schroniskach jest ekstremalnym przejawem tego podejścia, ekscytującym eksperymentem – śmieje się artysta.

Henry No Hurry to projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Ten obwoźny zakład koncertowy odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne, ruszył w trasę na początku 2017 roku i do dzisiaj odwiedził… ponad 100 miejsc w kilku krajach (Niemcy, Ukraina, Szwajcaria, Łotwa, Słowacja, Estonia i inne). Henry No Hurry zagrał też trasę po prywatnych mieszkaniach, ale wystąpił też na kilku festiwalach z OFF Festivalem Artura Rojka czy Łódź Songwriters Festiwal na czele. Na koncie artysty jest ponad 150 koncertów! W styczniu 2019 roku wydany został debiutancki album Henry No Hurry.

Henry David’s GUN

Warto spotkać ich na trasie – zarówno Henry’ego jak i Hurry’ego!


www.facebook.com/henrynohurry