Hey w dwupaku, czyli reedycja „CDN”!

Choć zespół HEY zapowiedział przerwę, to nie jest to zupełne pożegnanie z fanami. Światło dzienne ujrzał krążek „CDN” w zupełnie nowej wersji. Dwupłytowy, w innej odsłonie, z dobrze znanymi utworami w zmienionej aranżacji.


Jubileuszowy album zawiera największe przeboje – niektóre w „starych”, dobrze znanych wersjach; inne sprawdzone, bo prosto z koncertów; a jeszcze inne całkowicie odmienne niż słyszane do tej pory. Do współpracy przy dwóch płytach zaproszono dwóch twórców, Leszka Kamińskiego i Marcina Borsa. Każdy z nich wziął pod warsztat jedną z płyt, czyli kilkanaście utworów.


„Świętować to My raczej nie lubimy, biesiadować owszem. Ale co innego spędzić miły wieczór we własnym gronie, a co innego OBCHODZIĆ. Gdy pojawiają się słowa rocznica, celebracja, święto, goście, -lecie, zasługi, dopada nas nieufność, drażliwość i krótko mówiąc – unikamy tematu. A w unikaniu tematu jesteśmy wyjątkowo skuteczni… Jednak pomysł przyszedł nagle niezupełnie sam, był prosty i genialny, ponieważ wpadły na niego wszystkie zespoły, które świętowały kiedykolwiek jakąkolwiek rocznicę, TRASA I PŁYTA!”


Singlem zapowiadającym album jest „Gdzie jesteś, gdzie jestem?”.


Zajrzyj po więcej:

HEY na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.