Holak nowym singlem zapowiada album „Blask”

24.04 premierę będzie miał najnowszy album Mateusza Holaka zatytułowany „Blask”. Wydawnictwo oprócz płyty będzie zawierał wyjątkowy magazyn zaprojektowany przez samego muzyka. Album można już zamawiać w preorderze.

Na ostatniej solowej płycie Holak deklarował: „dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał”. W przeddzień jego 28. urodzin sformułowanie to pozostaje nadal aktualne. Premiera najnowszego wydawnictwa „Blask” zaplanowana była na kwiecień. I to się nie zmieni pomimo zamkniętych sklepów, odwołanych eventów oraz wycofania się wszystkich sponsorów. Podczas gdy wielu artystów przełożyło swoje premiery na późniejszy termin, Mateusz postanowił aby w tym czasie izolacji pozostać w kontakcie ze swoimi fanami. Wraz ze startem preorderu opublikował dziś teledysk do piosenki „Najpierw słodkie”.

„Blask” ukaże się 24 kwietnia jako 32-stronicowy magazyn zaprojektowany przez Holaka, dostępny wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej. Jego nierozłączną częścią będzie oczywiście CD z 13 premierowymi piosenkami w których usłyszymy gościnnie Tymka, Otsochodzi, Paulinę Przybysz, Kasię Golomską, Silesa, Zibexa oraz Marcina Pyszorę. Tym samym jest to najbardziej kolektywne wydawnictwo artysty, rzutem na taśmę uzupełnione aż o 11 skitów nagranych korespondencyjnie z przyjaciółmi.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/holakmateusz/

Instagram: https://www.instagram.com/mateusz_holak/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCHmG5-hrm6Gb3Kyo_KTVaEw