Hołdys, Waluś, Tymański i Titus zagrają razem w Sosnowcu

1 maja w Sosnowcu odbędzie się koncert zatytułowany „Wolność Niezależność Muzyka”, podczas którego wspólnie na scenie wystąpią Zbigniew Hołdys, Titus (Acid Drinkers), Tymon Tymański oraz Mietall Waluś wspierani przez perkusistę zespołu Tulia.


1 maja na placu przed urzędem miasta w Sosnowcu wystąpią Zbigniew Hołdys, Mietall Waluś, Maciej Maleńczuk, John Porter, Tymon Tymański, Titus (Acid Drinkers) i Joka (Kaliber 44). Każdy w przygotowanym przez siebie repertuarze. Jak się dowiedzieliśmy, w finale koncertu muzycy postanowili połączyć siły, tworząc na tę okazję supergrupę. Muzycy wykonają wspólnie kilka utworów Perfectu: „Po co”, „Idź precz”, „Pepe wróć” oraz „Ale wkoło jest wesoło”.


Zbigniew Hołdys i Mietall Waluś / fot. materiały prasowe

Koncert „Wolność Niezależność Muzyka” jest wspólną inicjatywą Mietalla Walusia oraz Zbigniewa Hołdysa.


– Wolność! Niezależność! Muzyka! Tymi trzema słowami można określić moje życie – komentuje Mietall.


I tymi słowami nazwałem koncert, na który zaprosiłem artystów wolnych i niezależnych. I taki będzie ten koncert. Zapraszamy 1 maja do Sosnowca. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 występem zespołu Iova Super Soccer. Pojawią się też dzieciaki z Ogniska Pracy Pozaszkolnej z Sosnowca, które wesprą w wykonaniu m.in. kultowego „The Wall” Pink Floyd`ów. Będziemy również grali utwory Roberta Brylewskiego i inne – dodaje.