Holly Blue przedstawia ,,Primitive” w zaskakującej aranżacji! [posłuchaj]

Jeżeli jeszcze nie znacie zespołu Holly Blue to własnie przyszła ku temu idealna okazja! Zespół Holly Blue przedstawia teledysk do utworu z drugiej płyty długogrającej, która ukaże się wiosną 2016 roku. Jest to cover piosenki Rosin Murphy pt. „Primitive” w nowej zaskakującej aranżacji.

Holly Blue… Jak określić ich muzykę? Z pewnością – intelligent pop. Twórczość ich może kojarzyć się z twórczością takich gwiazd jak Roisin Murphy, Emiliany Torrini czy  Reginy Spector. Choć pomimo szerokich inspiracji zachowuje jednak własny unikatowy klimat, charakteryzujący się subtelnym głosem Soni Kopeć oraz oryginalnym brzmieniem i aranżacjami za które odpowiedzialny jest Emil Blant. Poniższy utwór to jeden z wielu, bardzo ciekawych propozycji od tej dwójki utalentowanych muzyków. Posłuchajcie koniecznie!

Holly Blue – Primitive (Roisin Murphy cover)

Muzyka i produkcja : Holly Blue
Miks i mastering: Marcin Szwajcer

Realizacja teledysku : Camshot Or Not
Zdjęcia : Osa
Montaż: Emil Blant


Zespół Holly Blue został założony w 2011 r. przez 17-letnią wokalistkę Sonię Kopeć i Emila Blanta, muzyka i HollyBlueproducenta znanego m.in. z grup Gutierez i The Marians.
Debiutancka płyta zespołu pt. „First Flight” ukazała się jesienią 2012 r. Na krążku znajduje się dziesięć premierowych kompozycji, w tym cover zespołu The Connells ‘74-75’ w zupełnie nowej, zaskakującej aranżacji.

Po wydaniu płyty grupa grała wspólne koncerty m.in. z  Selah Sue oraz  polskimi artystami – Myslovitz, Anią Dąbrowską, Fisz/Emade, Natalią Przybysz, Julią Marcell, Natalią Nykiel. W 2013 roku zespół wystąpił na festiwalu SOPOT TOPtrendy i zagrał dużą trasę po Polsce oraz Wyspach Brytyjskich. Piosenki Holly Blue grane są regularnie w ogólnopolskich stacjach radiowych oraz  znalazły się na składankach „Sealesia 1 i 2”, „Mysłowice Dobrze Brzmiące” oraz „Cafe Night & Day: Chillout & Alternative Edition 2014”.

Obecnie grupa kończy pracę nad drugą płytą długogrającą, która ukaże się wiosną 2016 r. Nad nowym materiałem współpracuje m.in. z Eddie Stevensem, znanym ze projektów takich jak Moloko, Roisin Murphy czy Zero 7.


Zajrzyj tu:

Holly Blue: https://www.facebook.com/HollyBlueBand/?fref=ts

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *